Przykłady zastosowań UltraEverDry

Poniżej opisujemy przykłady zastosowań dla Ultra Ever Dry. Produkt ten jest dosyć nowy na rynku i cały czas znajduje nowe zastosowania. Również Wy możecie takie odnaleźć. Tak naprawdę liczba potencjalnych zastosowań dla Ultra Ever Dry jest ogromna. Praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu znajdzie się dla niego zastosowanie. Często w każdym zakładzie pracy należy indywidualnie wynaleźć obszary, w których UltraEver Dry będzie mógł nawet zrewolucjonizować koszty technologii pracy, zmniejszyć ilość przestojów produkcji oraz drastycznie zmniejszyć wydatki na czyszczenie.

Zwiększenie wydajności taśm produkcyjnych

 

Jest wiele potencjalnych powodów, dla których różnego rodzaju fabryki są zmuszane zatrzymywać taśme produkcyjną. Jak wiadomo każda minuta niechcianego przestoju oraz usługi serwisowania i czyszczenia kosztują. Dzięki zastosowaniu Ultra Ever Dry jesteśmy w stanie w wielu obszarach sprawić, że przestoje będą wykonywane dużo rzadziej. Zabezpieczona Ultra-Ever Dry powierzchnia będzie zapewniać właściwości samoczyszczące, będzie chronić przed lepkimi zabrudzeniami, zacinaniem się maszyn oraz utrzyma powierzchnię suchą.

Pomoc w utrzymaniu wymaganego poziomu czystości

 

W wielu gałęziach przemysłu potrzebne jest utrzymanie pewnego poziomu czystości, aby uzyskać certyfikaty wymagane do zdobywania zamówień. Często wymaga to sporo czasu i pieniędzy, aby być przygotowanym na niespodziewane kontrole jakości. Ultra Ever Dry może sprawić, że brudzące się powierzchnie będą same zrzucać z siebie zabrudzenia i będzie można rzadziej dostawać się w trudno dostępne miejsca.

Ultra Ever Dry farba
 

Wdrożenie w International Paper mill - Orange, TX
Zapobiega kumulacji gródek papieru w wilgotnej części taśmy produkcyjnej
Zapobiega niepotrzebnym przestojom taśmy produkcyjnej
Obliczyli, że 1-galon zaoszczędził $7500/miesiąc. Warstwę Ultra Ever Dry musieli odnawiać raz na pół roku. Zatem wdrożenie naszego preparatu spowodowało 45 000 $ oszczędności.
Zabezpieczenie elementów wewnętrznych np. chłodnicy

 

Ultra Ever Dry ma swoje dobre, sprawdzone zastosowanie jako zabezpieczenie elementów wewnętrznych w pojazdach i maszynach. Dzięki zastosowaniu tej technologii na np. chłodnicy zapewniamy ochronę przed zatykaniem jej błotem, które w ogóle nie lepi się do powłoki pokrytej Ultra Ever Dry. Zmniejszamy dzięki temu jej awaryjność i sprawiamy, że przy częstym jeżdżeniu w ciężkich terenowych warunkach nie musimy wymieniać jej co sezon. 

Zabezpieczenie chłodnicy Defender
Zabezpieczenie przed nieczystościami / farba przeciw moczowi - Hamburg, San Francisco
•Ultra Ever Dry można użyć na powierzchniach, które chcielibyśmy ochronić przed osadzaniem się różnego rodzaju nieczystości.
•Niemieckie miasto Hamburg ma problem z zachowaniem czystości, gdyż część ludzi wychodzących z barów oddaje mocz na ściany. Zastosowanie farby Ultra Ever Dry sprawiło, że mocz przestał lepić się do powierzchni i wręcz odbijał się na sprawców zniechęcając ich do wykonywania tego występku. Również miasta San Francisco, Warszawa oraz Gdańsk wdrażają teraz to rozwiązanie jako farbę przeciwko moczowi.
Zabezpieczenie skrzynek elektrycznych
•W ciężkich środowiskach pracy np. kopalniach często dochodzi do korozji i dostawania się nadmiernej wilgoci do skrzynek elektrycznych
•Ultra Ever Dry chroni te skrzynki zmniejszając ilość awarii oraz wydłużając ich żywotność
Zabezpieczenie urządzeń elektronicznych
•Jako, że Ultra Ever Dry nie przewodzi prądu to można go z sukcesem stosować na elektronice
•Przykładem jest pokazany na zdjęciu obok quadrocopter, który dzięki zastosowaniu UEDry mógł swobodnie latać w deszczu, co było wcześniej nie do pomyślenia.
Zabezpieczenie powierzchni przed betonem - firma RediMix i International Concrete
•Ultra Ever Dry świetnie nadaje się również do pokrycia powierzchni wystawionych na beton
•Firmy z USA RediMix i International Concrete wprowadziły stosowanie UltraEverDry na swoją flotę betoniarek w celu zmniejszenia czasu i środków poświęconych na mycie miejsc, które regularnie były opryskiwane betonem.
Betoniarka Ultra Ever Dry
Zabezpieczenie przed oblodzeniem
•Dzięki Ultra-Ever Dry jesteśmy w stanie również sprawić, aby na wielu powierzchniach nie powstawało oblodzenie

•Pokryta powierzchnia nie magazynuje na sobie wody, a nawet jeśli woda nie będzie miała dokąd uciec to lód nie powienien przymarznąć do powierzchni i będzie łatwy do usunięcia


• Możnaby również zastosować UltraEver Dry w celu pozbycia się problemu z powstającymi soplami na budynkach

Kontakt z kwasami oraz zasadami
•Ultra-Ever Dry odnotowuje również dobre wyniki przy kontakcie z kwasami oraz zasadami (<50%).

•Działa m.in. na kwas siarkowy, solny czy fosforowy

Kontakt z farbami i atramentami wodnymi
•Kontakt z farbami i atramentami wodnymi również nie stanowi problemu dla Ultra-Ever Dry
•Można zastosować go w na powierzchniach, z których chcielibyśmy pozbyć się farby np. pojemniki na farbę czy inne elementy narażone na kontakt z nimi. UWAGA: produkt prawdopodobnie nie zadziała jako ANty graffitti, gdyż farby stosowane do tego procederu to na ogół farby olejne.
 

Zabezpieczenie przed błotem

•Jeżeli chcecie ochronić swoje auto przed błotem i zabrudzeniami to Ultra Ever Dry może w tym pomóc.

•Należy pamiętać, że Ultra Ever Dry nie jest przezroczysty i pozostawia białawy, matowy nalot. Dlatego nie można stosować go na szybach, gdyż wyraźnie zmniejsza widoczność.

•Zalecamy stosowanie go w celu zabezpieczenia podwozia, maszynerii, felg oraz karoserii jeśli efekt estetyczny nalotu będzie satysfakcjonujący

Ultra Ever Dry błoto
Zabezpieczenie odzieży roboczej
•Odzież robocza może skorzystać na impregnacji środkiemUltra Ever Dry

•W RPA wprowadzono stosowanie UEDry na rękawicach roboczych. Ze względu na ciężkie warunki pracy musiały one być wymieniane co tydzień. Po zastosowaniu UEDry zaczęto je wymieniać co 4 tygodnie, co wyraźnie zredukowało koszty.

Rekawice Ultra ever dry
Zabezpieczenie obuwia

•Również obuwie może zostać pokryte Ultra-Ever Dry w celu zabezpieczenia go dodatkowo przed wodą i błotem

Buty robocze Ultra Ever Dry

 

pixel